GoogleApps summit česká verze

České přednášky s Educanet Praha 

S potěšením si Vás dovolujeme pozvat na druhý ročník Google Summitu ve vzdělávání ve spolupráci se školou EDUCAnet Praha, který se uskuteční v Praze o víkendu ve dnech 4.-5. října 2014.

Na summit se sjedou experti na Google Education nejen ze Spojených států a dalších zemí, ale poprvé, také odborníci z České republiky.

Náplň přednášek a workshopů se bude týkat hlavně témat úzce souvisejících s Google Education - Google Apps, Google GEO (Google Maps & Google Earth), Chromebooks, Android a více.

GoogleApps summit je určen pro učitele a lektory, administrativní pracovníky a IT manažery ve školství, kteří pracují s GoogleApps nebo o zavedení Google Apps uvažují. Vybrat si můžete z přednášek buď v českém nebo anglickém jazyce.

Zaručujeme, že nabyté vědomosti a zkušenosti ihned využijete v praxi či ve svých třídách následující pondělí.

Přednášky a workshopy jsou rozdělené podle uživatelské úrovně. Začátečníkům představíme GoogleApps a možnosti jejich využití a s pokročilými uživately se například zaměříme na použití AppsScriptu ve výuce a při vývoji androidových aplikací.

Součástí summitu jsou i dvě networkingové akce - v pátek na uvítanou, v sobotu pak na utvrzení Vašich nově získaných kontaktů. Výborná atmosféra je samožřejmě objednána[MH1] .

SPECIÁLNÍ NABÍDKA pro české účastníky činí pouze 1 500,- Kč bez DPH

Platbu a registraci lze provést několika způsoby.
Bankovní účet - /registration.
Kreditní karta, Paypal (stále prosím vyplňte i registrační formulář) https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=DTXMFNGGNJY98

Pro získání této speciální nabídky při platbě zadejte kód "educanet 1500kč" v kolonce slevový kód.

Více informací o tomto summitu najdete na praguesummit.org.

Těšíme se na Vás!

Comments